Ödüller

Böcek Şenlik Okulu

Growtech-Antalya
30 Kasım-03 Aralık 2016 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Growtech Eurasia 16. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda BiyoVen Şahin TATLI ile birlikte stant açılmıştır.

ARGETİ 2015 "FİKRİ OLAN BERİ GELSİN" PROJE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
Proje Birincilik ödülü (247 proje arsasından) Argeti 2015 "Fikri Olan Beri Gelsin" Gaziantep Proje Pazarı. Domateslerdeki önemli zararlılara karşı predatör Nesidiocoris tenuis'in kitle üretimi (Ali Rıza Günal ile).

ARGETİ 2015 "FİKRİ OLAN BERİ GELSİN" PROJE İKİNCİLİK ÖDÜLÜ
Proje ikincilik ödülü (247 proje arsasından) Argeti 2015 "Fikri Olan Beri Gelsin" Gaziantep Proje Pazarı. Un Güvesi Ephestia kuehniella'nın biyolojik mücadelesinde yerel parazitoit Venturia canescens'in kitle üretimi ve salım dozunun belirlenmesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TAGEM Ar-Ge projesi (Şahin Tatlı ile).

ARGETİ 2015 "FİKRİ OLAN BERİ GELSİN" MANSİYON ÖDÜL
Mansiyon (247 proje arsasından) Argeti 2015 "Fikri Olan Beri Gelsin" Gaziantep Proje Pazarı. Meyve zararlıları ile savaşımda yumurta parazitoiti Trichogramma evanescens'in prototip kitle üretimi (İsmail Atay ile).

ARGETİ 2015 "FİKRİ OLAN BERİ GELSİN" MANSİYON ÖDÜLÜ
Mansiyon (247 proje arsasından) Argeti 2015 "Fikri Olan Beri Gelsin" Gaziantep Proje Pazarı. İncir Güvesi Cadra cautella'nın biyolojik mücadelesinde yerli doğal düşman Bracon hebetor'un kitle üretiminin geliştirilmesi ve salım dozunun belirlenmesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı TAGEM Ar-Ge projesi (Miray Durlu Külbaş ile).

ARGETİ 2015 "FİKRİ OLAN BERİ GELSİN" MANSİYON ÖDÜLÜ
Mansiyon (247 proje arsasından) Argeti 2015 "Fikri Olan Beri Gelsin" Gaziantep Proje Pazarı. Kim Korkar Böcekten! Sosyal Sorumluluk Projesi, Böcek Şenlik Okulu (BÖŞO ekibi ile).